Mielczanie wspierają młodych przedsiębiorców branży metalowej

Szybko rozwijająca się mielecka firma GPPH wspiera młodych przedsiębiorców i osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z branżą spawalniczą!

Firma GPPH specjalizuje się w obróbce metalu, produkuje głównie Stoły Spawalnicze, ale nie tylko. W ich ofercie można znaleźć również dodatkowe wyposażenie, które przydaje się podczas spawania. Od początku GPPH kieruje się mottem „Firmę tworzą ludzie”. Zatrudniani przez nich pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem.

W ostatnich dniach jeden z właścicieli GPPH – Krzysztof Rzeźnik spotkał się z mieleckim youtuberem Krzysztofem Assman z kanału Stalowy Kanał. Nagrali specjalny mikołajkowy odcinek, w którym przedstawili asortyment firmy oraz rozmawiali o tym, jak firma stara się wspierać młodych przedsiębiorców (m.in. poprzez organizację konkursu na Facebook’u, w którym można wygrać Stół Spawalniczy z zestawem narzędzi oraz wózkiem narzędziowym z mobilnymi półkami – wartość nagrody to aż 13 760 zł!). Zachęcamy do obejrzenia tego materiału – naprawdę warto!

https://www.youtube.com/watch?v=qLwHirfmtAM

Więcej informacji na temat firmy GPPH można znaleźć na ich stronie internetowej raz w mediach społecznościowych:

http://gpph.pl
http://instagram.com/gpph.pl
http://facebook.com/GPPH.Mielec

Informacje dotyczące Stalowego Kanału znajdują się pod następującymi linkami:

https://www.youtube.com/channel/UCVDTflzoDBF8qU4UWBEUwHg
https://www.facebook.com/StalowyKanal
https://www.instagram.com/stalowy.kanal

Wyszukiwarka
Kategorie