Redakcja

Tworzymy zespół składający się z grupy pasjonatów zainteresowanych zagadnieniami związanymi ze spawalnictwem i dziedzinami pokrewnymi. Każdy z Nas jest związany z branżą spawalniczą przynajmniej od kilku do kilkunastu lat. Pragniemy stworzyć miejsce, w którym każdy zainteresowany spawalnictwem (zawodowy spawacz, spawacz amator, sprzedawca, student uczelni technicznych, kursant) będzie mógł znaleźć informacje niezbędne do poszerzania swojej wiedzy i kwalifikacji zawodowych. 

Spawara.pl to miejsce w pełni niezależne. Wolne od popularnych w internecie artykułów sponsorowanych. Robimy to z pasji, nie dla pieniędzy (z nimi i tak nie mamy już co zrobić :D) Korzystamy z własnej wiedzy i doświadczeń, podpierając się dodatkowo literaturą pisaną przez największe autorytety spawalnicwtwa w kraju i za granicą. 

Życzymy miłej lektury i czekamy na sugestie z Waszej strony. Jeżeli interesuje Was jakieś zagadnienie, które nie zostało jeszcze przez nas poruszone, skorzystajce z formularza kontaktowego. Zachęcamy wszystkich do podzielenia się też własną wiedzą i doświadczeniem. 

Pozdrawiamy, 
Zespół spawara.pl  

Literatura z jakiej korzystamy

Wyszukiwarka
Kategorie